Sherr me grushta në avion/ Video

Një video është publikuar nga CNN në ‘facebook’ ku shikohen dy pasagjer të cilët kanë filluar që të zihen me grushte.

Sherri ka ndodhur në fluturimin nga Tokyo për në Los Angelos.

Pas disa minutash njëri është dorëzuar pasi stjuardesa dhe personat e tjerë që ishin në avion nuk po i jepnin dot fund këtij ‘dy luftimi’.

 

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments