Aksident në Shkodër, humb jetën një grua

Aktualitet

Një makinë ka përplasur për vdekje një grua sot në Shkodër.

Burime nga policia thanë se aksidenti me vdekje ka ndodhur në rrugën e Mjedës.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet në lidhje me aksidentin dhe autorin. Ende nuk dihet emri i viktimës.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?