Demokratët në çadër, Majlinda bën palestër.

Aktualitet

E ndërsa takimi i shumëpritur midis Ramës dhe Bashës ka marrë vëmendjen e të gjithëve, për atë çka palët do të arrinin, deputetja e PD-së ka menduar pak për veten. Ajo është kapur mat rreth orës 8 e 20 minuta, teksa futej në një palestër. Fjala është Majlinda Bregun, e cila ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë për shkak të zhvillimeve në PD dhe mbetet të themi se është për t’u admiruar dispilina për të gjetur kohë në mëngjes edhe për pak fizkulturë. Majlinda Bregu është sot një nga zonjat më sharmante të Parlamentit, sepse siç duket veç kujdesit në përzgjedhjen e look-ut, ajo i kushton jo pak vëmendje edhe formave fizike. / revistawho.com

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?