Mediu takon Donald Lu për krizën

Aktualitet

Paraditen e sotme kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu ka zhvilluar një takim me ambasadorin e SHBA-së në Tiranë, Donald Lu.

Takimi mes tyre ka pasur si qendër të diskutimit pikërisht situatën politike dhe se si kjo mund të zgjidhet në mënyrë që edhe opozita të bëhet pjesë e zgjedhjeve të ardhshme parlamentare.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?