Avni Delvina bashkon Vlahutin dhe Borchardt nën një lëkurë

Art

Kjo shkrirje ose ky markim i “difektit” femeror me ate mashkullor, eshte pershtatur me shume stil nga mjeshteri i talentuar shqiptar z. Delvina perfeksionist i fushes se grafikes, piktures dhe fotografise, i cili mjeshterisht zgjon “veshtrimin e lodhur te zonjes Vlautin” permes nje veshtrimi shqiponje te Herr Borchart, qe duket sikur thote: “Do tju zeme o te bajalldisur politikane, e sdo dini ku te shkoni!” Vertet thua? Vieleicht! Vlautin ka fshehur syte pas tij, pasi ajo mund te shohe vetem milionat e vilen e saj.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?