Elio Laze i LSI-së ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama duke e quajtur Kryekaragjoz

Aktualitet

Debati mes Monika Kryemadhit dhe kryeministrit Edi Rama vjen në një kohë kur orët për rregjistrimin e koalicioneve në KQZ janë të numëruara.

E Pikërisht në kulmin e tensioneve, zëdhënësi pranë Drejtorisë së Burgjeve Elio Laze ka sulmuar ashpër kryeministrin e vendit Edi Rama, duke e quajtur atë kryekaragjoz dhe i ka bashkangjitur lajmin ku Monika Kryemadhi i përgjigjet Ramës ku kryeministri deklaroi në “Dritare me Rudinën” që Kryemadhi të mos merret seriozisht.

“Nje kryekaragjoz kryeminister si Rama, fjalia e vetme qe di te thote eshte: “Mos e merrni seriozisht”. Kanabisin sduhet ta marrim seriozisht, papunesine jo, rrezikun e blerjes se votes me leket e krimit sduhet ta marrim seriozisht. As eksodin nga mungesa e shpreses sduhet ta marrim seriozisht.
Ah po. Seriozisht duhet te marrim vetem faktin qe ky do me cdo cmim qe te rrije kryeminister.

Total 5 Votes
2

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?