Bebe Rexha uron Ilir Metën/ Ja çfarë poston

Stil/Jetë

Bebe Rexha, këngëtarja me orgjinë shqiptare që njihet për lidhjen familjare me bashkëshorten e Metës, Monika Krymadhin ka publikuar foton e parë të çiftit presidencial në Snapchat.Opinion.al mëson se këngëtarja i ka kërkuar kushërirës së saj (Monikës), foto pasi Meta u votua si President.

“Urime Ilir dhe Monika”, shkruan Bebe Rexha.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?