3 persona të armatosur grabisin shtëpinë e kambistit në Maliq

Aktualitet

Tre persona të armatosur kanë grabitur banesën e kambistit Vilson Mara në Maliq mbrëmjen e së shtunës.

Ata kanë rrëmbyer rreth 1 milionë lekë.

Në momentin e grabitjes nuk ka pasur njeri në shtëpi. Ka qënë e zonja e shtëpisë, Lindita,  që e ka parë e para atë që ndodhur dhe ka parë tre personat që largoheshin me vrap. Ajo tha se telefonoi policinë, por nuk iu përgjgj askush.

Vilson Mara nga ana e tij deklaroi se tashmë ndihen të kërcënuar me jetë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?