Soni Malaj tregon arsyen pse mori një talent të ri për këngën e re/ Video

Stil/Jetë

Këngëtarja Soni Malaj është në përfundim të përgatitjeve të projektit të ri.

Ekipi i Mirage ishte i pranishëm në parapaskenë teksa po xhirohej klipi dhe nga aty Soni dha një intervistë të shkurtë.

Duke folur rreth klipit të ri, Soni tregoi edhe arsyen pse mori një talent të ri për këtë këngë.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe mësoni përgjigjen e Sonit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?