Një tjetër inspektor policie përfiton azil politik pas denoncimeve për korrupsionin në dogana

0

Ilir Çela eshte nje tjeter punonjes policie qe perfiton azilin politik pas largimit te tij nga shqiperia. Largimi i tij erdhi pas denoncimeve qe ai beri ne lidhje me korrupsionin qeveritar neper dogana. Ilir Çela nuk eshte i pari qe perfiton azil politik  pas largimit te tyre te detyruar nga shqiperia. Aktualisht ate e perfitoi edhe Dritan Zagani, ish shefi i policise se antidroges se Fierit.

Dritan Zagani, eshte personi qe akuzoi Ramen dhe Tahirin per trafik droge dhe lidhje me krimin,

Ja se çfare i shkruan YLLI ÇELA, Sekretarit per Burimet Njerezore ne Partine demokratike, Eno Bozdo:

Fotografia e Eno Bozdo

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of