Zbulohet treni me plehra të importuara në Shqipëri/ Video

Aktualitet

Sali Berisha ka publikuar në Facebook një video, për të cilën shkruan se janë plehra të importuara në Shqipëri.

Sipas denoncimit të Berishës, ato kanë hyrë nga porti i Durrësit dhe po transportohen me tren.

Ja postimi i plotë në Facebook i ish-Kryeministrit Sali Berisha

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?