Rusia i përgjigjet Ramës e Thaçit

Aktualitet

Rusia ka reaguar në lidhje me deklarata e Edi Ramës dhe Hashim Thaçit për një bashkim mes dy vendeve.

Me anë të një deklarate për median, Ministria e Jashtme e Rusisë thotë se “pas këtyre deklaratave hipokrite që gjoja nën ombrellën e Natos mund të stabilizohet rajoni, po rritet në mënyrë dramatike mundësia për një konflikt mes shteteve”.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?