Gjykata dënon Mark Frroku-n me 7.6 vite burg. I shpëton akuzës së vrasjes

Aktualitet

Gjykata e Tiranes vendosi te denoje me 7 vite e muaj burg ish-deputetin Mark Frroku, për akuzën e pastrimit të parave, fshehjes së pasurisë dhe ndërtimit pa leje.

Kurse sa i përket akuzës së vrasjes në Belgjikë në vitin 1999, Mark Frroku është shpallur i pafajshëm.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *