Arvizu dhe Lu takojnë me Metën

Aktualitet

Donald Lu dhe Aleksander Arvizu i janë drejtuar Kryesisë së Kuvendit për t’u takuar me kryeparlamentarin Ilir Meta. Ish-ambasadori Arvizu tani mban postin e Zv/asistentit të Sekretarit të Shtetit në DASH.

Tema e takimit me Metën nuk është bërë publike, por në takimin që ata patën me Bashën, sipas burimeve, u tha se diskutuar për situatën politike në vend, por sidomos për kultivimin dhe trafikimin e kanabisit dhe lidhjet e trafikantëve me pushtetin.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?