E fundit/ Rama dhe Meta do hyjnë së bashku në zgjedhje. I bashkohet Topi, Blushi, Kokëdhima, Bojaxhiu dhe Kreshnik Spahiu

SPRINT. AL

JU URON:

GEZUAR 1 PRILLIN… 😀

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments