Pedagogët në çadrën e protestës me Bashën/Video

0

Lulzim Basha ka pritur sot pedagogët në çadrën e protestës së opozitës para kryeministrisë dhe ka nisur bashkëbisedimin me ta.

“Meritokracia, në themel të Republikës së Re. Bashkëbisedim me pedagogë në Sheshin e Lirisë,” njofton Basha duke publikuar videon direkte të takimit, ku ai është duke dëgjuar së pari pikëpamjet e tyre.

Meritokracia në themel të Republikës së Re. Bashkëbisedim me pedagogë në Sheshin e Lirisë. #NgrihemiBashkë #ZgjedhjeTëLira #RepublikaeRe

Posted by Lulzim Basha on Friday, March 31, 2017

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author