Mediat turke publikojne sot masivisht shkrimin e Kreshnik Osmani-t

Aktualitet

Mediat turke publikojne sot masivisht shkrimin  me te fundit të Kreshnik Osmani-it,  i cili trajton Soros dhe Gylen si dy alarme shqiptare per Administraten Trump.

Arnavutluk’ta paralel tehlike alarmı

Arnavutluk'ta paralel tehlike alarmı

Anadolu Ajansı (Analiz)

 

Donald Trump’ın ABD Başkanı seçilmesinin ardından, Arnavutluk’ta yoğun bir şekilde ‘Soros tehlikesi’ tartışıldı.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *