Manjani: Kryeministri ose dorëhiqet, ose thjesht do hiqet!

Aktualitet

Përmes një postimi në rrjetet sociale, një reagim ka ardhur sot nga ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, lidhur me deklaratën më të fundit të kryeministrit Rama, për zhvillimin e zgjedhjeve në datën e parashikuar, me ose pa Lulzim Bashën.

“Kryeministri ose dorëhiqet, ose thjesht do hiqet! Ky është çmimi i arrogancës që duhet të paguajë! Kështu shpëtojnë zgjedhjet dhe drejtësia!”, përfundon Manjani.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *