Sulm me armë në një gjimnaz në Francë. Ka të plagosur

0

Policia francezë bën me dije se ka patur të shtëna në një gjimnaz në qytetin jugor Grasse, pranë Kanës.

Autoritetet franceze pohojnë se ka disa të plagosur dhe po punojnë të zbulojnë shkaqet e ngjarjes.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author