Lulzim Basha një tjetër takim me ambasadorët e BE-së

Aktualitet

Lulzim Basha është duke zhvilluar një tjetër takim me ambasadorët e BE-së të akredituar në Tiranë. Burime nga selia blu thanë se Basha është takuar me ambasadorët tekj “Piaca”.

Mësohet se në këtë drekë pune temë kryesoret e bisedës është protesta e opozitës dhe kauza e zgjedhjeve të lira.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *