Arian Galdini bëhet sërish baba. Ja si quhet djali i tij i dytë. (Foto)

Aktualitet
Ndersa vete Arian Galdini vazhdon te jete te jete tejet aktiv me qendresen opozitare ne krah te Lulzim Bashes dhe Opozites, diten e sotme nje lajm i bukur ia ka zbukuruar diten. Ne faqen e tij ne facebook, Arian Galdini njofton se ka ardhur ne jete djali i tij i dyte. Kujtojme ketu se Galdini ka nje djale 4 vjecar qe quhet David Galdini, ndersa djalin e dyte e kane quajtur Martin Galdini. Ardhjen e Martinit, Galdini e konsideron si ardhjen e nje engjelli qe bekon gjithcka.
Fotografia e Arian Galdini
Sprint.al
I uron jete te gjate!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *