E qeshura e kryeministres britanike bëhet hit në internet/ Video

Aktualitet

Në momentin kur parlamenti i Britanisë së Madhe po diskutonte për buxhetin për BREXIT-in, Theresa May ka shpërthyer së qeshuri pas fjalimit të Jeremy Corbyn. Qeshja e saj e çuditshme ka bërë bujë të madhe nëpër rrjetet sociale dhe reagimi i saj është krahasuar me ndonjë personazh negativ të filmave.

https://youtu.be/ikWuNA8WYlY

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *