Grabitet një pikë karburanti në Durrës

Aktualitet

Ngjarja në fjalë ka ndodhur në qytetit e Durrësit në orën 03:20, ndërsa nuk është bërë ende e ditur shuma e grabitur.

Nga policia bëhet me dije se grabitësit kanë kërcënuar rojen e bisnesit me një shkop bejzbolli, ndërsa që të dy grabitësit mbanin kapuçë në kokë.

Policia ka mbërritur në vend-ngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes, dhe ndalimin e dy grabitësve.

Kjo nuk është hera e parë që një pikë karburanti bie pre e grabitësve.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *