Ja dhe ana tjetër e 8 marsit me stripizma erotike. Foto

8 Marsi nuk festohet vetem tradicionalisht ne shqiperi, por edhe me hazdisje te femrave neper pube stripizmi. Keshtu ka ndodh edhe kesaj here ne nje nga pub-et e Tiranes ku grupe femrash jane argetuar me meshkuj te huaj te erdhur apostafat per kete dite. Ja disa nga fotot e ketyre festimeve erotike dhe lojrave sexuale.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments