I kushton këngë mamasë që nuk e ka më. Përlotet juria dhe publiku. Video

Stil/Jetë

Në këtë video Ashly është një gocë me talent të jashtëzakonshëm që performoi në X Factor me këngën “I will always love you”, transmeton Shqiperia ime. Por brenga e saj e jetës për të cilën këndoi këtë këngë ishtë vdekja e mamasë së saj që do ta kujtojë gjithë jeten.

Përformanca dhe historia e trishtë e këngëtares, bëri që të përlotet juria, njerëzit në sallë dhe jemi të sigurtë dhe ju që do e shikoni këtë video

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *