Basha drekë me ambasadorin amerikan

Aktualitet

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është duke drekuar në këto momente me ambasadorin amerikan, Donald Lu. Gazetarë të Opinion.al kanë parë Bashën dhe Lu në një restorant në zonën e Bllokut. Ky është takimi i parë që zhvillohet mes tyre pasi PD ka nisur protestën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *