Neymar ka vënë bast me shokët e skuadrës se nesër do të shënojë dy gola kundër PSG-së për Champions League.

Sport

Sulmuesi i Barcelonës, Neymar ka vënë bast me shokët e skuadrës se nesër do të shënojë dy gola kundër PSG-së për Champions League.

Neymar beson në kualifikimin e Barcelonës dhe për këtë ai premton se do të shënojë dy gola duke ndihmuar skuadrën e tij për “remontada”, transmeton SYRI.net.

Kujtojmë që ndeshjen e parë PSG-ja turpëroi me rezultatin 4-0 skuadrën e Barcelonës

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *