Agron Llakaj i bashkohet Blush-it

Aktualitet

Një tjetër figurë e njohur e publikut shqiptar i është bashkuar partisë më të re të krijuar nga deputeti, Ben Blushi. Moderatori dhe aktroi i njohur, Agron Llakaj është bërë pjesë e LIBRA.

Këtë e tregoi vetë kreu i kësaj partie, përmes një postimi në në Faceboook, ku shfaqet së bashku me moderatorin e njohur shqiptar.

Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *