Shpifi ndaj Shkëlzen Berishës, Karaj kërkon të pajtohet.

Aktualitet

Nuk ka pajtim mes djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha dhe Romeo Karajt, eksperti ligjor i OSHEE-së sa i takon çështjes CEZ.

Ditën e sotme është zhvilluar gjyqi lidhur me padinë për shpifje që Shkëlzen Berisha kishte bërë për Karajn, ku ky i fundit akuzoi djalin e ish-kryeministrit Berisha se ka udhëtuar me Kastriot Ismilajn për në Pragë.

Ndërkohë, avokati i Shkëlzen Berishës ka pohuar se në seancën e pajtimit se nuk është arritur asgjë e tillë, pasi sipas tij, për këtë çështje nuk ka vend për pajtim.

Shkëlzen Berisha depozitoi në fund të janarit një padi penale ndaj Romeo Karajt, fill pas deklaratave që lëshoi juristi i CEZ.

Risultati immagini per shkelzen berisha karaj

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?