Arian Galdini: Ilir Beqja, do të ti ve prangat me dorën time. Video

Aktualitet

Arian Galdini nga Cadra e Lirise: Ja mesazhi im per Edi Ramen.

Sot ne mbremje, ne Cadren e Lirise ka folur edhe Arian Galdini. Mesazhi i tij i adresohej Edi Rames dhe ishte nje pergjigje e zerit opozitar per deklaratat e sotme te Kryeministrit.
Ja edhe mesazhi i plote i Galdinit:

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *