Një 18-vjeçar godet drejtorin dhe n/drejtoreshën e shkollës

Aktualitet

Nje nje njoftim te sajen policia  njoftoi se “më datë 2.03.2017, u arrestua shtetasi Aldo Troski, 18 vjeç, banues në Tiranë, sepse tek “Shkolla e Bashkuar”, në Farkë të Madhe, ka goditur me sende të forta Drejtorin e shkollës shtetasin Xh. Q., 56 vjeç, banues në Tiranë dhe N/Drejtoreshën, shtetasen O. I., 36 vjeçe, banuese në Tiranë.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *