Ndërpritet sinajli i Ora News në platformën digitale. Të jetë ky sulmi radhës i Ramës?

Aktualitet

Ne nje status te tij ne facebook, Gerti Shella, shkruan per nderpreje te sinjalit te Ora News. Duhet permendur fakti se Tv Ora ka qene i vetmi qe ka ndjekur hap pas hapi protesten qe po zhvillon PD-ja para kryeministrise. Te jete ky nje akt hakmarrje nga drejtuesit e AMA-s, thene ndryshe Digitalb?

Ja çfare shkruan Shella ne statusin e tij:

Nderprerja e sinajlit te Ora News nuk eshte aspak lajm i mire. Kur kam blere paketen, e kam blere edhe sepse aty kam televizionet e mia te preferuara informative. Vendimi eshte abuziv dhe le nje shije te keqe tek perdoruesit e platformes, drejtuesit e te ciles duhet te ishin konsultuar me te gjithe ata qe kane paguar tarifat e larta jo vetem per filma, por edhe per tu informuar ne menyre te paanshme dhe profesionale permes ORA NEWS.

Risultati immagini per ora news

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *