Erion Veliaj: E kam për nder që jam njeri i Soros-it. Video

Aktualitet

Per arsye te cilat nuk dua t’i listoj ketu, George Sorros dhe njerezit e tij ne Shqiperi jane cilesuar nga shume si nje nga te keqijat me te medha te ketij vendi…

Gjykimet po ju a le ju. Une di qe kjo video po te tentohet te zhduket dhe ju keshillioj ta shperndani-shkruan Arian Çani. Ndiqni videon se si i pergjigjet Erion Veliaj pyetjes se: a jeni njeri i Soros-it