Dëmet qe shkakton qëndrimi i tepërt me celular ne dorë. Video

Daniela Teferiçi e ftuar ne emisionin – Klinika 24 – 4 shkurt, 2017 shpjegon ne menyre te detajuar rreziqet dhe problemet qe shfaqen nga qendrimi i tepert me celular ne dore.

Ndiqni keshillat e saj ne videon e meposhtme!

https://youtu.be/aFmtRbsvEJM

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments