Aksident i rëndë të dogana. Video

Aktualitet

Një makinë ka përplasur një grua, e cila sipas dëshmitarëve që kanë raportuar në redaksinë e SYRI.net, ka ndërruar jetë.

Ndërkaq nuk ka një komunikim zyrtar në lidhje me vdekjen e gruas.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet. Është ndaluar shoferi i mjetit, një djalë i ri.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *