Vangjush Dako nuk pyet për gjykatë. Vazhdon punimet në shesh

Aktualitet

Vangjush Dako, edhe pas vendimit te Gjykates Administrative te Shkalles se Pare Durres, qe i kerkon Bashkise Durres te pezulloje punimet tek e gjithe pjesa e siperme e rruges, tek “Torra Veneciane”, ai vazhdon te punoje.

Sot jane pare serish punonjes te firmes teksa punonin dhe jane fotografuar dhe filmuar nga pjestare te shoqerise civile.

Fotografia e Aulon Bej Kalaja

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *