Sërish heroinë, kokainë e hashash drejt Italisë

Aktualitet

Gjatë operacionit antidrogë nga policia italiane e Parmës, janë sekuestruar 5 kilogramë heroinë, 50 gramë kokainë.

Në pranga janë vendosur 3 shqiptarët Sebastiano Shima, Ilir Hallulli, Ylli Tollja, italianët,  Sebastiano Di Natale, Vincenzo Casola, Giovanni Esposito dhe marokeni Moutia Raddadi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *