Slim Tea: Çaji që të dobëson në mënyrë perfekte. Ja efektet që jep

Shendet

Çaji me i mire i dobesimit SLIM TEA sapo erdhi nga Amerika. I perdorur nga shume persona te njohur nga bota e showbizit. Tashme mund ta gjeni dhe tek dyqani yne Bio Shop. Çmimi 29 dollare sa ne Amerike ose 3800 lek te reja. Do te humbisni shume kilograme ne vetem pake jave.

Efektet :
– nxit diegjen e yndyrave ,
– nxit metabolizmin (e bënë më të shpejtë) ,
– ndihmon në rënien në peshë ,
– kuron sëmundjet e lëkurës,
– jep energji,ngadalson plakjen, – ul nivelin e sheqerit dhe kolesterolit , -lufton viruset , -lufton rënien e flokut , -mbron shëndetin e syve , -ka efekt anti -depresiv , -kundër Osteoporozës dhe frakturave,
– lëkurë elastike dhe e shëndetshme ,
– efekt hidratues (pak më i madhe se efekti i ujit ) , -përmban antioksidant natyral , -ndihmon sistemin tretes etj…
Perdorimi si caj i zakonshmem. Ne darke pas buke 1 bustine ne dite. Gjithsej SLIM TEA ka 30 bustina.

 

Total 3 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?