Emigranti që ndihmon cdo muaj një të sëmurë.

Aktualitet

Shpetim Xhindolli eshte nje emigrant qe ka emigruar prej vitesh ne Itali. Ai u njoh nepermjet rrjeteve sociale me Ilir Vrenozin dhe duke mesuar prej tij se e motra vuante nga nje semundje, ai vendosi qe ta ndihmonte duke i derguar cdo muaj nje shume modeste prej 30 eurosh.

Ai nuk harron asnjehere-thote Vrenozi i cili eshte bere i njohur per videot qe thumbojne Ramen dhe jo vetem.

Zoti ta shperblefte!

Fotografia e Ilir Vrenozi

Fotografia e Ilir Vrenozi

SPRINT.AL

Total 2 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?