Manjani akuzon sërish: asnjë gram hashash nuk është kapur

Aktualitet

Ende asnjë gram farë hashashi nuk është kapur! Do kemi mbjellje të mbara këtë vit zgjedhor! Koalicioni me hashashin është i mbyllur!-shkruan Manjani ne profilin e tij.

Manjani vazhdon të hedhë akuza drejt punës së policisë dhe ish-kolegut, Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?