Kreshnik Çollaku i kushton disa fjalë Babait të tij.

Te tjera

24 vite qe me sheh nga lart.
Ti e di sa mall kam, sa mungese ndjej.
Ti e di sa nevoje kam te te degjoj te thuash “kete e bere mire Nik”.
Ti e di sa me mungon cdo keshille a fjale e jotja..ti e di sa me mungon qofte dhe nje veshtrim pohues nga ty.
Ti e di sa shume perpiqem te bej ate njeriun qe ti doje qe une te behesha.
Ti e di sa shume frike kam mos te zhgenjej.
Ti e di une sot jam vete baba..cdo dite them “o bir”…por ti e di sa nevoje kam te them qofte dhe nje here “o babi”. !!!

Fotografia e Kreshnik Collaku

Total 4 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?