Gazetarja e News24: Femija im duhet te shohe me detyrim “Bunk Art” me pagesë

Aktualitet

Femija im duhet te shohe me detyrim “Bunk Art” duke paguar para dhe duke humbur mesimin per nje dite! Urdheroooo? Po perse valle? Apo per kulture te pergjithshme!?? Nese eshte keshtu atehere perse duhet te paguaje per ta perfituar kete kulture? Dhe e dyta…, perse duhet te humbase nje dite mesimin?-shkruan gazetaria e “News24” në profilin e saj ne facebook.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *