Droga “përmbyt” Lezhën dhe Tepelenën.

Aktualitet

Sekuestrohet nga policia nje sasi e konsiderushme droge ne Lezhe.

1 ton e 450 kg kanabis eshte sekuestruar sot ne nje gomone ne Ishem te Lezhes.

Kurse ne Tepelene eshte sekuestruar rreth 762 kg kanabis. Eshte shpallur ne kerkim shtetasi me inicialet G.D i moshes 40 vjeç

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *