Ja çfarë ndodh gjatë xhirimeve të” Ertugrul”. Foto+Video

Aktualitet

Ajo që ndodh ne te vertete dhe si realizohen skenat e filmit me te ndjekur te kohes “Ertugrul”, të bëjnë të ngelesh i mahnitur.

“Ertugrul” është prodhim i kinemase Turke, ku rolin kryesor e luan aktori, Engin Altan Düzyatan.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *