Infermieri fundos Ilir Beqaj-n. Foto+Video

Aktualitet

Mbrëmë në emisionin investigativ “Stop” u shfaqen me ze dhe figure kushtet ne te cilat ndodhej nje ambulance urgjence si dhe kushtet e nje dhome vizite e cila me pare kishte sherbyer per tualet.

Ndiqni me poshte reagimin e infermierit Frrok Bardhi i cili shfaqet tejet i acaruar ndaj ministrit Beqaj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *