Basha: Ne nuk mund ta leme vendin peng te krimit.

Aktualitet

Grabitja e sotme eshte tregues i forces se krimit dhe renies se shtetit. Kjo ndodh kur qeveria i jep mbrojtje dhe pushtet krimineleve.
Ne nuk mund ta leme vendin peng te krimit. Ne do ta shtypim krimin. #NgrihemiBashke #18Shkurt.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?