Nga Avni Delvina: Grafike nga cikli “Te dhjere por krenar”. I vetmi moment krenarie, trimerie, dhe viriliteti, qe na ka ngelur ne burrave shqiptar eshte momenti kur shkon ne banjo dhe zberthen komcat

Art

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *