I grabisin shokut të tyre 1250 euro. Arrestohen nga policia.

Kategoria

Tre shoke te nje shkolle kane sulmuar me thike dhe i kane grabitur nje shoku te tyre shumen prej 1250 eurosh. Eurot i ishin dhene djalit nga i ati per tarifen shkollore.

Ata i kishin bere prite shokut te tyre pas pallatit te sportit” Asllan Rusi”

Te tre te rinjte jane arrestuar nga policia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *