Vihen në pranga gjobvënësit nga Lezha.

Aktualitet

Janë vënë në pranga dy autorët gjobëvënës nga Lezha.

Ka qënë 25 mijë euro gjoba që dy personat i kanë vënë një ‘hasmi’ në Lezhë, duke e kërcënuar se do t’i vrisnin djalin nëse nuk ua dorëzonte.

Të arrestuarit janë: Dodë Gjoka 37 vjeç dhe Mark Çuku 49 vjeç. Të dy janë kapur në momentin kur po prisnin të merrnin.

SPRINT.AL

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *