Bakaj shënon gol, por shahet masivisht nga tifozët e Partizanit.

Sport

Tifozët e Partizanit kanë provokuar incident gjatë ndeshjes që po luhet në këto momente midis Partizanit dhe Vllanisë në stadiumin ‘Selman Stërmasi’. Tifozët e kuq kanë sharë nga familja ish-lojtarin e Tiranës Elis Bakaj që sot mban ngjyrat e Vllaznisë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *